Pioneers in the industry, we offer mild steel cctv pole from India.
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Pole Type | Octagonal Pole |
| Pole Height | 6 m |
| Material | GI |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| Arm Type | No Arm |
| Mounting Base | Plate Base |
| Top Diameter | 50 mm |
| Bottom Diameter | 100 mm |
| Usage | Highway CCTV |
Minimum order quantity: 50 Piece
Nitin Aggarwal (Proprietor)
Shree Engineering Company
Mohan Nagar, 253, INDL Area, Rajendra Nagar
Ghaziabad - 201007, Uttar Pradesh, India