Leading Manufacturer of octagonal pole high mast from Ghaziabad.
₹ 11000 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 10 |
| Number Of Fixtures | 8 Fixtures |
| Lowering System | manual |
| Material | Galvanized Iron (GI) |
| Usage/Application | Highway |
| Height | 10 Meter |
| Pole Thickness | 3 mm |
| Brand | SEC |
| Top Diameter | 100 mm |
| Base Plate Thickness | 20 mm |
| Bottom Diameter | 200 mm |
Nitin Aggarwal (Proprietor)
Shree Engineering Company
Mohan Nagar, 253, INDL Area, Rajendra Nagar
Ghaziabad - 201007, Uttar Pradesh, India